71. Noční krajina s řekou

Autor: Autor neurčen

Malba z 19. století. Autor blíže neurčený.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 68,5 x 58,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.05.2021 19:10

Dosažená cena: 16 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (9)

16 200 Kč3.5.2021 18:51:51
15 700 Kč3.5.2021 18:20:43
5 700 Kč29.4.2021 19:11:46
5 400 Kč27.4.2021 09:13:18
5 100 Kč21.4.2021 17:37:54
3 100 Kč19.4.2021 22:51:52
2 900 Kč14.4.2021 08:17:31
2 700 Kč14.4.2021 07:54:59
2 500 Kč6.4.2021 11:42:09