Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 49 x 39 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:10
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč