Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,5 cm, šířka: 70,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 12.07.2021 19:09
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč