7. Romantická krajina

Autor: Autor neurčen

Signováno vlevo dole. Autor neurčený. Obraz z přelomu 18 a 19 století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40,5 cm, šířka: 53,8 cm, rámování: 59,5 x 71,7 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 18:13

Dosažená cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (10)

3 400 Kč7.6.2021 18:08:43
3 200 Kč7.6.2021 18:06:33
3 000 Kč7.6.2021 18:06:27 (limit 7.6.2021 15:46:21)
3 000 Kč7.6.2021 18:06:27
2 800 Kč7.6.2021 18:02:24 (limit 7.6.2021 15:46:21)
2 600 Kč7.6.2021 18:02:24
2 400 Kč7.6.2021 17:45:14 (limit 7.6.2021 15:46:21)
2 200 Kč7.6.2021 17:45:14
2 000 Kč7.6.2021 15:46:21 (limit 7.6.2021 15:46:21)
1 800 Kč24.5.2021 15:14:10