Technika: Olej na kartonu
Výška: 24 cm, šířka: 35 cm, rámování: 38 x 48,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:06
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 5d 8h 46m 31s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč