Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 68 x 88 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 19:23
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč