67. Zimní romantická krajina

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 71,5 x 85 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 17.01.2022 19:21

Dosažená cena: 10 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (35)

2 700 Kč9.1.2022 12:17:42
2 500 Kč7.1.2022 09:23:50
2 300 Kč25.12.2021 17:37:42
2 100 Kč20.12.2021 20:13:29
1 900 Kč18.12.2021 06:34:36