Technika: Akvarel
Výška: 40 cm, šířka: 58 cm, rámování: 69 x 83,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 19:06
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč