Velmi precizní řezba.
Technika: Dřevořezba
Výška: 42 cm, šířka: 33 cm, rámování: 61 x 53,2 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 19.10.2020 19:14
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč