Stará originální socha z období První republiky. Nesignována. Profesionální autorská práce. Materiál bronz.
Výška: 49 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.12.2025 19:17
Dosažená cena: 16 200 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč