63. Velká bronzová busta T.G. Masaryk

Autor: Autor neurčen

Kategorie: Sochy

Stará originální socha z období První republiky. Nesignována. Profesionální autorská práce. Materiál bronz.
Výška: 49 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.12.2025 19:17

Dosažená cena: 16 200 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (19)

5 900 Kč9.12.2025 18:57:10
5 600 Kč8.12.2025 10:48:28
5 300 Kč7.12.2025 18:40:05
5 000 Kč2.12.2025 21:08:56