62. Ležící žena v krajině

Autor: Autor neurčen

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39,6 cm, šířka: 30,2 cm, rámování: 41,2 x 30,2 cm

Konec aukce: 21.06.2020 20:06

Dosažená cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Seznam příhozů (25)

2 000 Kč5.6.2020 06:09:55
1 800 Kč31.5.2020 17:08:36
1 600 Kč30.5.2020 19:50:51
1 400 Kč29.5.2020 12:23:53
1 200 Kč28.5.2020 21:53:32
1 000 Kč28.5.2020 21:29:17
900 Kč28.5.2020 17:24:24
800 Kč28.5.2020 17:14:42
700 Kč28.5.2020 12:31:44
600 Kč27.5.2020 18:19:39