62. Industriální motiv

Autor: Autor neurčen

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 68 cm, rámování: 63,5 x 81,5 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:01

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 5d 9h 41m 33s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč