Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 68 cm, rámování: 63,5 x 81,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:01
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 5d 9h 41m 33s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč