Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 30,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 42 x 51,8 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:43
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (10)