59. Pobřeží

Autor: Autor neurčen

Profesionální práce 19. století. Velmi dekorativní obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 63 cm, šířka: 92,5 cm, rámování: 76,7 x 106,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.10.2020 19:26

Dosažená cena: 25 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (40)

18 000 Kč19.10.2020 18:53:36
17 500 Kč19.10.2020 18:53:25
17 000 Kč19.10.2020 18:53:17
16 500 Kč19.10.2020 18:52:48
16 000 Kč19.10.2020 18:52:38
15 500 Kč19.10.2020 18:52:31
15 000 Kč19.10.2020 18:52:24
14 500 Kč19.10.2020 18:52:15
14 000 Kč19.10.2020 18:51:54
13 500 Kč19.10.2020 18:51:35
13 000 Kč19.10.2020 18:44:32
12 500 Kč19.10.2020 16:34:40
12 000 Kč19.10.2020 16:34:36 (limit 7.10.2020 16:40:09)
12 000 Kč19.10.2020 16:34:36
11 500 Kč19.10.2020 16:34:30 (limit 7.10.2020 16:40:09)