Technika: Olej sololit
Výška: 35,5 cm, šířka: 45 cm, rámování: 50 x 59,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2022 20:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 400 Kč