Signováno vlevo dole, obraz byl v minulosti restaurovaný, rám v minulosti nově zlacený
Technika: Olej na plátně
Výška: 22 cm, šířka: 31 cm, rámování: 45 x 54 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 12 000 Kč