Autor neurčený.Obraz z konce 19.století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 37 cm, šířka: 29 cm, rámování: 56x48
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signování nečitelné
Konec aukce: 02.12.2018 19:32
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (3)