Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 58,6 x 79 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:42
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč