Profesionální práce z počátku 19. století. Nesignováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 47,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 66,5 x 85 cm
Stav: Rentolováno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:40
Dosažená cena: 8 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)