40. Rybář v romantické krajině

Autor: Autor neurčen

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 66,8 x 52,5 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:39

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 5d 9h 19m 32s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

3 500 Kč26.1.2026 11:00:15 (limit 26.1.2026 11:00:15)