Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 24,5 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 34,5 x 44,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 18:03
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
2 900 Kč | 30.7.2020 09:37:57 |