Technika: Akvarel
Výška: 27 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 55 x 67 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 18:53
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč