Z jedné strany opadaná glazura. Bez prasklin. Značený MM.
Výška: 25 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:38
Aktuální cena: 1 800 Kč
Zbývá: 5d 9h 18m 30s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč