Signováno vpravo nahoře, levý spodní roh rámu lepený
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 67,5 x 77,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:37
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
6 500 Kč | 21.7.2021 16:06:36 |