Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 36 cm, šířka: 81 cm, rámování: 47 x 93 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.04.2024 19:40
Dosažená cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (7)