Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 60 cm, rámování: 95,5 x 74 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.04.2024 19:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč