Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 77,3 x 97,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč