Autor blíže neurčen. 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46 cm, šířka: 38 cm, rámování: 62,5 x 54,7 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.05.2021 18:49
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč