35. Jarní den

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na kartonu
Výška: 9,5 cm, šířka: 13,5 cm, rámování: 23 x 27 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:51

Dosažená cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (9)

3 400 Kč19.1.2026 18:46:11 (limit 19.1.2026 18:44:22)
3 200 Kč19.1.2026 18:46:11
3 000 Kč19.1.2026 18:42:08
2 800 Kč19.1.2026 18:42:00
2 600 Kč19.1.2026 18:38:44 (limit 19.1.2026 18:35:38)
2 400 Kč19.1.2026 18:38:44
2 200 Kč19.1.2026 18:35:38 (limit 19.1.2026 18:35:38)
2 000 Kč19.1.2026 18:31:07
1 800 Kč25.12.2025 16:33:08