Signováno vpravo dole, profesionální malba. Autor blíže neurčen.
Technika: Olej na plátně
Výška: 91 cm, šířka: 116 cm, rámování: 108 x 133.5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.05.2021 18:53
Dosažená cena: 15 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (42)