Signováno vpravo dole.
Technika: Pastel
Výška: 63 cm, šířka: 46 cm, rámování: 92 x 69,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 22:59
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč