298. Ulička

Autor: Autor neurčen

Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 29,5 cm, šířka: 19 cm, rámování: 46 x 32 cm

Konec aukce: 09.12.2025 22:57

Dosažená cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (2)

600 Kč9.12.2025 18:21:50
500 Kč9.12.2025 09:34:53