Signováno vpravo dole monogramem R.R.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 42,5 cm, šířka: 58 cm, rámování: 48,8 x 64,3 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč