Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Akvarel
Výška: 43 cm, šířka: 31 cm, rámování: 63 x 49,5 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč