Technika: Olej na papíře
Výška: 32,5 cm, šířka: 12,3 cm, rámování: 34,5 x 14 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 23:46
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 5.5.2024 14:37:04 |