Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 124,5 cm, šířka: 99,4 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč