Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 30 cm, šířka: 23 cm, rámování: 47 x 40,5 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč