Technika: Olej na plátně
Výška: 36 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 46 x 59,6 cm
Konec aukce: 09.12.2025 22:34
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (5)
| 1 400 Kč | 9.12.2025 09:31:44 |
| 1 200 Kč | 8.12.2025 02:17:51 |
| 1 000 Kč | 6.12.2025 19:17:28 |
| 900 Kč | 6.12.2025 00:55:58 |
| 800 Kč | 28.11.2025 11:41:38 |