275. Přístav v La Rochelle

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 36 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 46 x 59,6 cm

Konec aukce: 09.12.2025 22:34

Dosažená cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (5)

1 400 Kč9.12.2025 09:31:44
1 200 Kč8.12.2025 02:17:51
1 000 Kč6.12.2025 19:17:28
900 Kč6.12.2025 00:55:58
800 Kč28.11.2025 11:41:38