Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 40 cm, rámování: 39,2 x 53,7 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 06.05.2024 23:31
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč