Technika: Olej na kartonu
Výška: 18 cm, šířka: 23 cm, rámování: 30 x 35,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 22:28
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
| 1 000 Kč | 9.12.2025 09:30:41 |