Výška: 33 cm, šířka: 24,5 cm, rámování: 45,5 x 36 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 22:39
Dosažená cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (21)