Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na lepence
Výška: 15 cm, šířka: 12 cm, rámování: 27,2 x 23,7 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:23
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč