Nesignováno.
Technika: Olej sololit
Výška: 96 cm, šířka: 48 cm, rámování: 103,5 x 54,5 cm
Konec aukce: 29.05.2023 22:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč