25. Madona ve florentínském rámu

Autor: Autor neurčen

Rámováno v luxusním florentínském řezaném rámu. Plátno rentolováno na dřevěnné překližce. Velmi ceněný zlacený rám, rámy toho typu se prodávají kolem 25 tisíc.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 56 cm, rámování: 99 x 86 cm
Stav: Rentolováno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.10.2020 18:25

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

9 700 Kč10.10.2020 09:35:51
9 400 Kč10.10.2020 09:35:48 (limit 7.10.2020 16:38:43)
9 100 Kč10.10.2020 09:35:48
8 800 Kč10.10.2020 09:35:44 (limit 7.10.2020 16:38:43)
8 500 Kč10.10.2020 09:35:44
8 200 Kč10.10.2020 09:35:41 (limit 7.10.2020 16:38:43)
7 900 Kč10.10.2020 09:35:41
7 600 Kč10.10.2020 09:35:38 (limit 7.10.2020 16:38:43)
7 300 Kč10.10.2020 09:35:38
7 000 Kč10.10.2020 09:35:35 (limit 7.10.2020 16:38:43)
6 700 Kč10.10.2020 09:35:35
6 400 Kč10.10.2020 09:35:31 (limit 7.10.2020 16:38:43)
6 100 Kč10.10.2020 09:35:31
5 800 Kč7.10.2020 16:38:35 (limit 7.10.2020 16:38:35)
5 500 Kč7.10.2020 16:38:35 (limit 1.10.2020 09:49:31)