Profesionální práce. Vzdu setřelý autorský štítek.
Technika: Olej na plátně
Výška: 73,4 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 77,5 x 105 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 21.06.2020 19:35
Dosažená cena: 21 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (57)