25. Kubistické ženy

Autor: Autor neurčen

Profesionální práce. Vzdu setřelý autorský štítek.
Technika: Olej na plátně
Výška: 73,4 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 77,5 x 105 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 21.06.2020 19:35

Dosažená cena: 21 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (57)

8 200 Kč21.6.2020 18:50:49
7 900 Kč21.6.2020 18:48:01 (limit 21.6.2020 18:47:35)
7 600 Kč21.6.2020 18:48:01
7 300 Kč21.6.2020 18:47:35 (limit 21.6.2020 18:47:35)
7 000 Kč21.6.2020 18:47:11
6 200 Kč21.6.2020 18:46:19
5 900 Kč21.6.2020 18:45:54
5 600 Kč21.6.2020 18:43:21
5 300 Kč21.6.2020 17:07:20
5 000 Kč20.6.2020 18:12:47
4 800 Kč20.6.2020 14:46:41
4 600 Kč20.6.2020 13:22:29
4 400 Kč20.6.2020 12:59:13
4 200 Kč19.6.2020 19:38:35
4 000 Kč17.6.2020 21:27:56