25. Kubistické ženy

Autor: Autor neurčen

Profesionální práce. Vzdu setřelý autorský štítek.
Technika: Olej na plátně
Výška: 73,4 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 77,5 x 105 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 21.06.2020 19:35

Dosažená cena: 21 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (57)

14 500 Kč21.6.2020 19:02:34 (limit 21.6.2020 19:00:21)
14 000 Kč21.6.2020 19:02:34
13 500 Kč21.6.2020 19:02:31 (limit 21.6.2020 19:00:21)
13 000 Kč21.6.2020 19:02:31
12 500 Kč21.6.2020 19:02:28 (limit 21.6.2020 19:00:21)
12 000 Kč21.6.2020 19:02:28
11 500 Kč21.6.2020 19:00:45 (limit 21.6.2020 19:00:21)
11 000 Kč21.6.2020 19:00:45
10 500 Kč21.6.2020 19:00:21 (limit 21.6.2020 19:00:21)
10 000 Kč21.6.2020 19:00:21 (limit 21.6.2020 18:51:29)
9 700 Kč21.6.2020 18:55:44 (limit 21.6.2020 18:51:29)
9 400 Kč21.6.2020 18:55:44
9 100 Kč21.6.2020 18:52:39 (limit 21.6.2020 18:51:29)
8 800 Kč21.6.2020 18:52:39
8 500 Kč21.6.2020 18:50:49 (limit 21.6.2020 18:48:55)