25. Krajina s povozem v impresionistickém stylu

Autor: Autor neurčen

Obraz malovaný v impresionistickém stylu, pravděpodobně jde o okruh Antonína Slavíčka. Velmi kvalitní malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 91 cm, rámování: 88,5 x 108,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 18:40

Dosažená cena: 11 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (34)

6 600 Kč22.11.2020 18:04:50
6 300 Kč19.11.2020 19:46:03
6 000 Kč19.11.2020 19:46:00 (limit 16.11.2020 22:03:36)
5 700 Kč19.11.2020 19:46:00
5 400 Kč19.11.2020 16:50:43 (limit 16.11.2020 22:03:36)
5 100 Kč19.11.2020 16:50:43
4 900 Kč19.11.2020 16:50:36 (limit 16.11.2020 22:03:36)
4 700 Kč19.11.2020 16:50:36
4 500 Kč18.11.2020 12:31:50 (limit 16.11.2020 22:03:36)
4 300 Kč18.11.2020 12:31:50
4 100 Kč18.11.2020 12:31:26 (limit 16.11.2020 22:03:36)
3 900 Kč18.11.2020 12:31:26
3 700 Kč13.11.2020 10:28:31
3 500 Kč10.11.2020 22:30:23
3 300 Kč8.11.2020 21:34:00