Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 71 x 60,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 18:46
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 400 Kč