24. Cestou z lesa

Autor: Autor neurčen

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 44 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 61 x 70 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:23

Aktuální cena: 3 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 3m 31s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč