238. Hlava psa

Autor: Autor neurčen

Signováno PD.
Technika: Pastel
Výška: 22,5 cm, šířka: 32 cm, rámování: 39 x 47 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:57

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 800 Kč